Budget Inn Odessa
31.947084, -102.406061
$$$$|Pokaż na mapieOdessa,
Stany Zjednoczone Ameryki|
17 zdjęć
220PLN
17 zdjęć
17 zdjęć
17 zdjęć
17 zdjęć
17 zdjęć
Budget Inn Odessa
$$$$
Przegląd
Budget Inn Odessa ma ocenę 2 gwiazdek oraz oddaje do dyspozycji gości 30 pokoi. University Park Baptist Church jest w odległości 25-minutowego spaceru, a Fun City jest zaledwie 4 km od tego hotelu.
Pokoje
Jednostki te wyposażone są w telewizję satelitarną, czujnik dymu i klimatyzację dla gości.
Przydatne informacje
Przyjazd/Wyjazd
od 15:00-22:30
do 11:00
Udogodnienia
Darmowy publiczny parking dostępny jest na miejscu.
Bezpłatny bezprzewodowy Internet jest dostępny w .
Inne informacje
Dziecko i dodatkowe łóżka
W pokoju nie ma dodatkowych łóżek.
W pokoju nie ma łóżeczek niemowlęcych.
Zwierzęta domowe
Zwierzęta domowe nie są akceptowane.
Budynek
Liczba pokoi:30
Cennik
Sprawdź dostępność i ceny dla swoich terminów już teraz!
Dostępne pokoje
55 zdjęć
Pokój
-
Powierzchnia:
26 m²
-
Miejsce do spania:Łóżko podwójne
-
Ogrzewanie
-
Klimatyzacja
więcej szczegółów +
55 zdjęć
Pokój z łóżkiem king-size
-
Powierzchnia:
26 m²
-
Miejsce do spania:Łóżko King Size
-
Ogrzewanie
-
Klimatyzacja
więcej szczegółów +
66 zdjęć
Pokój dwuosobowy
-
Powierzchnia:
30 m²
-
Miejsce do spania:Lóżka podwójne
-
Ogrzewanie
-
Klimatyzacja
więcej szczegółów +
Podstawowe informacje o Budget Inn Odessa
| 💵 Najniższa cena pokoju | 220 PLN |
| 📏 Odległość do centrum | 11.9 km |
| 🗺️ Ocena lokalizacji | 9.0 |
| ✈️ Odległość do lotniska | 3.8 km |
| 🧳 Najbliższe lotnisko | Lotnisko Odessa-Schlemeyer Field, odo |
Lokalizacja
Adres
Adres został skopiowany.
9417 Andrews Highway,
Odessa,
Texas,
Stany Zjednoczone Ameryki,
79765
,Teksas
Widok mapy
9417 Andrews Highway,
Odessa,
Texas,
Stany Zjednoczone Ameryki,
79765
,Teksas
- Atrakcje turystyczne
- W pobliżu
- Hotele w pobliżu
Kościół
Odessa Christian Faith Center
1.2
km
Punkt orientacyjny
Valley View Plaza
2.2
km
Punkt orientacyjny
Fun City
3.8
km
Kościół
University Park Baptist Church
2.4
km
Punkt orientacyjny
Jehovah's Witness Kingdom Hall
2.8
km
Punkt orientacyjny
Community Bible Church
3.0
km
Punkt orientacyjny
Ratliff Stadium
4.9
km
Punkt orientacyjny
Greenfield Acres Baptist Church
4.6
km
Punkt orientacyjny
Odessa Primitive Baptist Church
4.7
km
Kościół
St. Elizabeth Ann Seton Catholic Church
4.7
km
Punkt orientacyjny
Worship Center Assembly of God Church
4.9
km
Kościół
Odessa Christian Faith Center
1.1
km
Opinie o Budget Inn Odessa
Byłeś/byłaś tu?
Podziel się swymi doświadczeniami z nami.
Często zadawane pytania (FAQ) o Budget Inn Odessa
Jakie zabytki blisko 2-gwiazdkowego hotelu Budget Inn Odessa mogę zwiedzić?
Popularne atrakcje warte odwiedzania to University Park Baptist Church, z lokalizacją prawie 25 min spacerem od 2-gwiazdkowego hotelu Budget Inn Odessa, jak również i Fun City, z dostępem w prawie 4 km.
Jakie lotnisko znajduje się w pobliżu Budget Inn Odessa?
Budget Inn Odessa jest zlokalizowany w 5 min jazdy (5 km) od lotniska Odessa-Schlemeyer Field.
Czy możemy zaparkować samochód w hotelu Budget Inn Odessa?
Goście hotelu Budget Inn Odessa mogą skorzystać z parkingu.
Kiedy najwcześniej oraz najpóźniej mogę się wymeldować z 2-gwiazdkowego Budget Inn Odessa?
Wymeldować się z 2-gwiazdkowego Budget Inn Odessa można w godzinach 11:00 - 11:00.
Ile wynosi koszt pobytu w tym hotelu?
Ceny w tym hotelu zaczynają się od 60 $.
Turyści z Polski często zatrzymują się w tych obiektach. Pomysły na przyszłe podróże.
Comfortable Suite With Private Entrance & Private Bathroom: | 70 opinii | 264.06 PLN / noc
The Vaquero Motel: | 668 opinii | 684.32 PLN / noc
Meliora Suites: | 54 opinii | 390.51 PLN / noc
Number One Apartments: | 128 opinii | 647.12 PLN / noc